Apie mus

Apie mus

UAB „Vakarų Refonda“ pagrindinė veikla yra juodojo ir spalvotojo metalo laužo supirkimas, perdirbimas ir pardavimas. Mūsų įmonė siekia ne tik teikti platų antrinių žaliavų utilizacijos paslaugų spektrą įmonėms ir valstybinėms struktūroms, bet ir vykdyti įvairiapusę veiklą aplinkos apsaugos ir ekologijos atžvilgiu.

UAB „Vakarų Refonda“ metalo laužo priėmimas vykdomas Klaipėdoje, Minijos g. 180, AB „Vakarų laivų gamykla“ teritorijoje. Įmonė turi elektronines automatines svarstykles ir krovos techniką. Yra konteinerių vilkikų autoparkas su pakrovimo ir metalo laužo išvežimo galimybe. Metalo laužo saugojimui ir iškrovimui yra naudojama teritorija besiribojanti su krantine.

UAB „Vakarų Refonda“ vykdo laivų ir kitų plaukiojančių priemonių utilizaciją. Prie krantinės galima švartuoti iki 200 m. ilgio laivus, kurie pjaustomi į metalo laužą. Įmonė taip pat užsiima įrengimų demontavimu ir specializuotų transporto paslaugų teikimu. Mūsų įmonėje taikoma lanksti kainų ir atsiskaitymo su klientais politika, siekiame, kad klientui būtų suteiktos aukštos kokybės paslaugos ir trumpiausi apmokėjimo terminai.